Fundacja Edukacja z Wartościami

Fundacja “Edukacja z Wartościami” prowadzi Centrum Edukacji  z Wartościami DANIEL, w skład którego wchodzi żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz edukacja domowa. Centrum mieści się przy ul. Nowoursynowskiej 154A równolegle do ul. Rosoła (można dotrzeć do nas wyjeżdżając od ul. Nugat).  DANIEL to placówki edukacji z wartościami chrześcijańskimi, w której pracujemy w przedszkolu i pierwszych klasach szkoły metodą M. Montessori.

NASZA WIZJA

Naszym pragnieniem jest, aby wychowywać młode pokolenie pełne pasji, wartości takich jak odpowiedzialność, przyjaźń, wsparcie, aby odważnie szli w świat zachowując Boże wartości.
Tę wizję realizujemy m. in. przez tworzenie placówek edukacyjnych oferujących kształcenie oparte na biblijnych zasadach, wspieranie rodzin w procesie wychowania dzieci oraz kształcenie nauczycieli i pracowników systemu oświaty; prowadzenie projektów z wartościami takich jak „Nie Zmarnuj Swojego Życia”,  „Świat u Stóp”, „Akademia Gospel z Wartościami” i inne.

Zespół Fundacji tworzą:  Jacek Weigl, Anna Weigl, Marta Miłuńska, Karolina Jankowska, Paulina Piaścik, Sergiusz Borecki oraz Paweł Walisiak.
Więcej informacji o działaniach Fundacji znajduje się na stronie: www.edukacjazwartosciami.pl

Możesz nas wesprzeć
1%:
tytułem: Daniel

Działalność Fundacji

Nowe placówki z Wartościami w całej Polsce

Z inicjatywy Fundacji “Edukacja z Wartościami” powstają nowoczesne placówki edukacyjne, w których stawiamy na samodzielne myślenie uczniów oraz umiejętność komunikacji – w duchu wartości. Doradzamy i wspieramy pasjonatów edukacji z wartościami w całej Polsce. Jacek Weigl doradzał przy zakładaniu ponad 25 placówek edukacyjnych w całej Polsce.
To bardzo ważne, aby Pedagogowie pracowali z pasją, podążając za dzieckiem i jego potrzebami.

Wspieramy projekty z wartościami w całej Polsce!

PROJEKT: Nie Zmarnuj Swojego Życia

W październiku 2014 rozpoczęliśmy wsparcie projektu o charakterze profilaktycznym z wartościami chrześcijańskimi„Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Podczas projektu raperzy Bęsiu i Dj Yonas przekazują młodzieży gimnazjalnej i licealnej wskazówki do życia pełnego pasji. Zależy nam na wspieraniu kolejnych takich inicjatyw.

PROJEKT Akademia Gospel dla Dzieci

Realizujemy projekt muzyczny na Ursynowie – „Akademia Gospel dla Dzieci”. Ponad 25 dzieci uczestniczy w warsztatach, by potem wystąpić na scenach ursynowskich kościołów. Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Integrujemy rodziców i dzieci z rodzin z wielu wyznań chrześcijańskich, m.in. katolickich, ewangelicznych, prawosławnych.
Integrujemy dzieci i młodzież ze stwierdzonymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Integrujemy środowiska Ludzi z Wartościami

Organizujemy Konferencje “Szkoła z Wartościami. Wartości do Szkoły” 19.04.2013 roku oraz “Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu” 17.04.2015 roku w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej.
Jesteśmy Partnerami szkoleń, warsztatów wspierających przywódców itp.
Prezes Fundacji jest często zapraszany na spotkania i konferencje jako Prelegent.