Koncerty finałowe Akademii Gospel dla Dzieci!

Na zakończenie projektu „Akademia Gospel dla dzieci” prowadzonego przez Fundację „Edukacja z Wartościami” 1 i 12 czerwca br. chór dziecięcy wykonał koncerty w Centrum Edukacji DANIEL (przy ul. Nowoursynowskiej) oraz w kościele dolnym parafii św. Tomasza Aposoła. Wielka energia i radość biła ze sceny, a rodzice, dziadkowie, rodziny dzieci oraz parafianie oklaskiwali głośno młodych artystów. 

Dzieci pod kierunkiem Pani Moniki Wydrzyńskiej, zaśpiewały piosenki m.in. „Wolność jedno ma imię”, „Niepojęta łaska”, „Nasz Bóg jest wielki”, „Święty, święty”, „Nie ma za trudnych sprawy” oraz piosenkę gospelową z Afryki.

– Te piosenki podnoszą nas na duchu, mają charakter budujący wiarę i wychwalający Pana Boga. Cieszymy się, że dzieci ćwiczą z profesjonalnymi muzykami, a ich występy koncertowe tak bardzo wzruszają i dotykają naszych serc. – mówi Jacek Weigl, Prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami” prowadzącej Chrześcijańskie Przedszkole i Szkołę DANIEL na Ursynowie.

 

Pierwszy koncert odbył się 1 czerwca 2016r. w Centrum Edukacji z Wartościami DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej 154A.

Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (2) Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (5) Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (8)

Drugi koncert, 12 czerwca 2016 r. odbył się w kościele dolnym Parafii Św. Tomasza Apostoła na Ursynowskie.

160612_Akademia_gospel (1) 160612_Akademia_gospel (5) 160612_Akademia_gospel (7)

Projekt „Akademia Gospel dla Dzieci” jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.
Od września 2016 roku zapraszamy do udziału w warsztatach kolejne dzieci z Ursynowa! Warsztaty odbywają się w środowe popołudnia przy ul. Nowoursynowskiej 154A.

red. Paulina Trzcińska
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Akademii Gospel – zapisy: gospel@ezw.edu.pl