Chrześcijańskie Przedszkole Daniel serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane rodziny na nasz Dzień Otwarty, który odbędzie się 24 maja o godzinie 17:00.

Podczas Dnia Otwartego będziemy mieli okazję przedstawić naszą misję, filozofię i metody nauczania, a także zaprezentować nasze przestrzenie edukacyjne, zapewniające inspirujące i bezpieczne środowisko dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Będziemy szczęśliwi móc odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić więcej informacji na temat programu nauczania, harmonogramu dnia i innych aspektów związanych z naszym przedszkolem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami pod adresem biuro@daniel.edu.pl. Nasz zespół jest gotowy do udzielenia wszelkich informacji i umówienia się na indywidualne spotkanie.

Bardzo się cieszymy na Państwa obecność i możliwość przedstawienia naszej wspaniałej placówki. Przekonajcie się, jak możemy pomóc w rozwoju Waszego dziecka!