Drodzy Rodzice!

Czy Wy też najlepszymi rodzicami byliście nim urodziło się Wasze pierwsze dziecko? Patrząc jak ludzie wokoło wychowują dzieci, byliście w stanie wychwycić najmniejszy ich błąd. Wychowanie dzieci, gdy się ich nie ma, wydaje się dziecinnie proste…
Gdy jednak przychodzi nam zmierzyć się z wychowaniem własnych dzieci, każdego dnia uczymy się pokory. Nieraz zdarzają się sytuację, na które nie byliśmy przygotowani, w których nie wiemy, jak się zachować. W końcu nie uczyli tego w szkole. Musimy uczyć się w biegu, a świat nie stoi w miejscu.
Dlatego powstała Akademia Rodzica. Jej celem jest wsparcie nas, rodziców, w procesie wychowawczym poprzez wzbogacenie naszej wiedzy, ale też stworzenie pola do współpracy i wymiany doświadczeń.
Zapraszamy! Zapiszcie się już dziś na szkolenia.
Miejsce : sala konferencyjna w Centrum Edukacji Daniel, ul. Nowoursynowska 154 A Warszawa
Czas:  wtorki, godz.17:00 – 20:00
Koszt szkolenia dla rodziców z Daniela: 30 zł dla małżeństwa (z wyjątkiem szkoleń bezpłatnych). Opłata za szkolenie będzie doliczana do opłat za catering i zajęcia dodatkowe.
Koszt szkolenia dla rodziców spoza Daniela: 30 zł dla małżeństwa za każde szkolenie. Płatność gotówką na miejscu.