Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Drodzy Pracownicy CENTRUM EDUKACJI DANIEL!

Jak co roku organizujemy wspaniałą akcję świąteczną – „Gwiazdkę z Wartościami” dla dzieci niepełnosprawnych.

W tym roku obdarujemy dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 213 na Ursynowie oraz dzieci ze Szkoły Specjalnej Krok Po Kroku.
Łącznie przygotujemy 56 prezentów. Spakują je i przekażą dzieciom niepełnosprawnym uczniowie szkoły podstawowej Daniel i gimnazjaliści.
Bardzo się cieszymy, ponieważ Święta to wspaniały czas do okazywania SERCA!

Każdy prezent będzie kosztował do 150 zł (brutto), zatem naszym marzeniem i celem jest uzbierać 8400 zł.
Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji! (można również poprosić swoje firmy o udział)
Prezenty będą spersonalizowane i dostosowane do potrzeb terapeutycznych każdego dziecka.

Nasi uczniowie mają w planach przygotowanie kiermaszu świątecznego, o czym poinformujemy na plakatach.

Skarbonka znajduje się przy Sekretariacie DANIELA na I piętrze.
Można również przekazać wsparcie przelewem na konto.

Oto dane:

Fundacja Edukacja z Wartościami
ul. Nowoursynowska 154A
mBank: 91 1140 1977 0000 3309 6000 1007
tytułem: darowizna – prezent gwiazdkowy dla dziecka

Zbiórka trwa do 6 grudnia 2018r.
Przekazanie prezentów dzieciom niepełnosprawnym nastąpi 12 grudnia br. o godzinie 15:00, podczas Akademii Świątecznej.

Życzę dużo dobra!
w imieniu dyrekcji przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum, oraz zarządu fundacji,

Paulina Piaścik