Drodzy Państwo

Od jakiegoś czasu dzieci zgłaszały nam, że obiady są mało smaczne, część z Państwa również zgłaszało nam zastrzeżenia co do posiłków.

Zauważyliśmy, że jakość posiłków zdecydowanie spadła, dlatego kierując się prośbą dzieci jak również rodziców podjęliśmy wyzwanie zmiany cateringu tuż przed zakończeniem roku szkolnego.
Od tygodnia posiłki dostarcza nam firma „obiady dla dzieci”, jest to firma z wieloletnim doświadczeniem gotująca obiady
dla wielu placówek edukacyjnych. Catering ten został wybrany przez dzieci. Uczniowie szkoły przez kilka dni degustowali propozycje kilku firm cateringowych i ten, według dzieci i nauczycieli miał zdecydowanie najsmaczniejsze dania. W minionym tygodniu mogliśmy obserwować jak dzieci z apetytem zjadają obiady.

Jeżeli będziecie mieli Państwo pytania dotyczące nowego cateringu chętnie na nie odpowiem.

Karolina Jankowska

k.jankowska@daniel.edu.pl