children-having-good-time-summer-landscape-v-sunny-create-vector-33475972
Drodzy Rodzice,

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w wyjeździe wakacyjnym.

Głównym opiekunem i wychowawcą będzie pan Artur Bukowski- wychowawca klasy 4-5, instruktor piłkarki, kajakarski, prezes Stowarzyszenia Aktywni dla Stegien, mądry i serdeczny tata trzech córek:)

Termin: 24.06-04.07.2017
Program:

 Zajęcia piłkarskie – treningi piłkarskie pod okiem naszych nauczycieli. Zajęcia odbywać się będą na malowniczo położonym boisku Orlik (50 m od ośrodka) oraz na nowym boisku miejscowego LKSu (20 m od ośrodka).

 Zajęcia ogólnorozwojowe i rekreacyjne, zajęcia na basenie, łucznictwo, Speed-Stacks i wiele innych.

 Warsztaty kulinarne – zajęcia z gotowania to nie tylko poznawanie nowych, często zaskakujących przepisów, to nie tylko nabieranie praktycznych umiejętności przydatnych w życiu codziennym, ale przede wszystkim to czas wspaniałej, wspólnej zabawy i budowania relacji (każde zajęcia kończą się wspólnym świętowaniem i spożywaniem owoców wspólnej pracy) pod okiem naszego niezastąpionego kucharza – pana Grzegorza.

 Szkolenie windsurfingowe – 5-6 h zajęć dla początkujących i dla bardziej zaawansowanych (80 m od ośrodka).

 Zajęcia artystyczne, plastyczne.

 Zajęcia edukacyjno-wychowawcze – aby wszechstronnie rozwijać naszych Zawodników, oprócz zajęć ruchowych, przygotowaliśmy także ciekawy program edukacyjno-wychowawczy. Są to m.in.: zdrowego żywienia, quizy i konkursy, gry i zabawy rekreacyjne.

 Wycieczki – w tym roku zamierzamy udać się na Górę Żar, gdzie czeka nas wiele atrakcji (Park Linowy Trollandia, wjazd kolejką terenowo- linową, tor saneczkowy oraz wizyta w szkole szybowcowej), wybierzemy się także na całodniową wycieczkę jednym z okolicznych górskich szlaków.

W cenie:

 Nocleg i wyżywienie – Pensjonat Maria www.pokoje-maria.pl

 Transport autokarowy

 Opieka naszej danielowej kadry pedagogicznej

 Ubezpieczenie NNW Uczestników

 Niespodzianka dla każdego uczestnika

 Realizacja programu i dobra zabawa
Dodatkowo, dla chętnych istnieje możliwość wykupienia dodatkowych lekcji windsurfingu – 100 zł (5h zajęć)

Zapisy: porozmawiajmy@daniel.edu.pl

zgłoszenie + wpłata zaliczki 300 zł = rezerwacja miejsca