Prezenty rozdane, uśmiechy na buziach, uściski! A w tle… kolędowanie!

„Gwiazdka z Wartościami” odbyła się 19 grudnia br.
Dzięki wsparciu Darczyńców Fundacji „Edukacja z Wartościami” i pomocy Rodziców Dzieci z Daniela oraz z Gimnazjum udało się zorganizować wspaniałą akcję świąteczną „Gwiazdka z Wartościami”. Obdarowaliśmy prezentami 56 dzieci niepełnosprawnych z Ursynowa, z Przedszkola Specjalnego nr 213 i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „Krok po Kroku” im. bł. Edmunda Bojanowskiego.

Gwiazdka_z_wartosciami_2016

Bardzo się cieszmy, że mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości! 😀
Dziękujemy Gimnazjalistom za wcielenie się w rolę Mikołajów a także Pani Dyrektor Katarzynie Krauze.
Dziękujemy Michałowi Nikodemowi za poprowadzenie „Gwiazdki” 🙂

Podczas uroczystości wystąpił dziecięcy ursynowski chór „Akademia Gospel dla Dzieci” z panią Moniką Wydrzyńską.
Dzieci wspólnie śpiewały piosenki gospelowe i kolędy – było wspaniale i… wzruszająco.

Organizatorem Gwiazdki była Fundacja „Edukacja z Wartościami”, Gimnazjum Językowe im. Mikołaja Kopernika oraz Centrum Edukacji DANIEL.