Jest nam bardzo miło poinformować, że Jacek Weigl – prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami” został laureatem nagrody „Zacny Uczynek”. Jest to nagroda przyznawana za bezinteresowne działania dla dobra konkretnej osoby albo społeczności. To nagroda dla osób szerzących dobro!
W kapitule przyznającej nagrodę zasiadają: prezydent Lech Wałęsa, prof. dr Jerzy Buzek, prof. dr Stefan Niesiołowski, ks. bp. Tadeusz Pieronek, prof. dr Andrzej Zoll, Janusz Korczyński i Roman Żelazny. Nagroda zostanie wręczona 10 grudnia br. w Muzeum Łazienki Królewskie.
Więcej można przeczytać na stronie Fundacji Edukacja z Wartościami.

Nagroda przyznawana jest od 2005 roku i do tej pory laureatami nagrodami zostali m.in: Lech Wałęsa, Richard von Weizsäcker, Władysław Bartoszewski, Kardynał Henryk Gulbinowicz, Krzysztof Kolberger, Andrzej Wajda, Krystyna Janda, Gesine Schwan, Prof. Lena Kolarska-Bobińska, Władysław Frasyniuk. W zeszłorocznej edycji nagrody wręczono bokserowi Dariuszowi ‚Tiger’ Michalczewskiemu i Agnieszce Rokicie – wolontariuszce Oddziału Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Do tego grona w tym roku dołączy Jacek Weigl.
Więcej o nagrodzie Zacny Uczynek