Dzisiaj do Przedszkola i Szkoły DANIEL zawitał niesamowity sportowiec – Pan Paweł Zagumny –  siatkarz rozgrywający, mistrz świata (2006), mistrz Europy (2014). Pan Paweł opowiedział, czym jest dla niego siatkówka jako sport drużynowy i jak wielką wartość ma każdy sport dla naszego rozwoju, kondycji i samopoczucia! 🙂

Zagumny of Poland sets

Dzieci były bardzo ciekawe i zadawały wiele pytań np. dlaczego wybrał ten sport, którego trenera lubi najbardziej, a którego kolegę z boiska siatkarskiego, jaki mecz był najfajniejszy, a jaki najtrudniejszy… Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów.

Fundacja Edukacja z Wartościami zaprosiła Pana Pawła Zagumnego do udziału w Konferencji, którą organizuje na jesieni tego roku.

red. Paulina Trzcińska
Fundacja Edukacja z Wartościami