Uwaga!

Rozpoczynamy przesłuchania dzieci do projektu „Akademia Gospel dla Dzieci” w dwóch grupach wiekowych:
1)  5-9 lat
2) 9-13 lat

To już kolejna, trzecia edycja tego projektu, która odbywa się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa.
Tym razem zmieniamy miejsce odbywania się warsztatów. Wcześniej odbywały się przy ul. Dereniowej. Teraz zapraszamy do Centrum Edukacji z Wartościami DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej 154A w Warszawie.

Projekt prowadzi Pani Monika Wydrzyńska – chórzystka zespołu Trzecia Godzina Dnia i wokalistka zespołu Mimi Manu.

Warsztaty Akademii odbywają się raz w tygodniu, w środy. Łącznie przeprowadzimy 52 godziny zajęć z dziećmi ucząc ich piosenek, dykcji, emisji głosu, pracy w grupie, przygotowania do koncertów. Zwieńczeniem projektu będą 2 koncerty – w kościele św. Tomasza Apostoła (planujemy 29 maja 2016 r.po mszy dziecięcej) oraz kościele bł. Edmunda Bojanowskiego lub opcjonalnie w Centrum Edukacji DANIEL (z okazji Dnia Dziecka lub na zakończenie roku).

Być może dodatkowo przeprowadzimy koncerty dzieci z Akademii Gospel również  w innych kościołach na Ursynowie.
Jesteśmy otwarci na propozycje.

Aby zapisać dzieci do Akademii Gospel zapraszamy do kontaktu:
e-mail: gospel@ezw.edu.pl
lub tel. 730-557-535