Fundacja Edukacja z Wartościami

Fundacja “Edukacja z Wartościami” prowadzi modelową placówkę Centrum Edukacji DANIEL (żłobek, przedszkole, szkoła, akademia, edukacja domowa) przy ul. Nowoursynowskiej 154A.  Jesteśmy jedyną na Ursynowie placówką edukacji metodą Marii Montessori z wartościami chrześcijańskimi.

Jako Fundacja wspieramy kształcenie dzieci w całej Polsce od żłobka po gimnazjum. Wcześniej zajmowaliśmy się podobną działalnością jako Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja. Naszym pragnieniem i celem stało się wychowanie pełnego pasji młodego pokolenia! Chcielibyśmy formować światopogląd dzieci na fundamencie wartości chrześcijańskich. Przyświeca nam wizja: Pragniemy kształtować dzieci tak, aby odważnie szły w świat zachowując w sercu Boże wartości.

Tę wizję realizujemy m.in poprzez tworzenie placówek edukacyjnych oferujących kształcenie oparte na biblijnych zasadach, wspieranie rodzin w procesie wychowania dzieci oraz kształcenie nauczycieli i pracowników systemu oświaty.

Prezesem Fundacji jest Jacek Weigl – wizjoner, strateg i mentor; mąż Ani i tata 5 dzieci.
Zapraszamy na stronę naszej Fundacji Edukacja z Wartościami: ezw.edu.pl
Możesz się z nami skontaktować: fundacja@ezw.edu.p

Możesz wesprzeć Edukację z Wartościami 1%
tytułem: Daniel

Działalność Fundacji

Nowe placówki z Wartościami w całej Polsce

Z inicjatywy Fundacji “Edukacja z Wartościami” powstają nowoczesne placówki edukacyjne, w których stawiamy na samodzielne myślenie uczniów oraz umiejętność komunikacji – w duchu wartości. Doradzamy i wspieramy pasjonatów edukacji z wartościami w całej Polsce. Jacek Weigl doradzał przy zakładaniu ponad 25 placówek edukacyjnych w całej Polsce.
To bardzo ważne, aby Pedagogowie pracowali z pasją, podążając za dzieckiem i jego potrzebami.

Wspieramy projekty z wartościami w całej Polsce!

PROJEKT: Nie Zmarnuj Swojego Życia

W październiku 2014 rozpoczęliśmy wsparcie projektu o charakterze profilaktycznym z wartościami chrześcijańskimi„Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Podczas projektu raperzy Bęsiu i Dj Yonas przekazują młodzieży gimnazjalnej i licealnej wskazówki do życia pełnego pasji. Zależy nam na wspieraniu kolejnych takich inicjatyw.

PROJEKT Akademia Gospel dla Dzieci

Realizujemy projekt muzyczny na Ursynowie – „Akademia Gospel dla Dzieci”. Ponad 25 dzieci uczestniczy w warsztatach, by potem wystąpić na scenach ursynowskich kościołów. Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Integrujemy rodziców i dzieci z rodzin z wielu wyznań chrześcijańskich, m.in. katolickich, ewangelicznych, prawosławnych.
Integrujemy dzieci i młodzież ze stwierdzonymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Integrujemy środowiska Ludzi z Wartościami

Organizujemy Konferencje “Szkoła z Wartościami. Wartości do Szkoły” 19.04.2013 roku oraz “Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu” 17.04.2015 roku w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej.
Jesteśmy Partnerami szkoleń, warsztatów wspierających przywódców itp.
Prezes Fundacji jest często zapraszany na spotkania i konferencje jako Prelegent.