Nasza Fundacja „Edukacja z Wartościami” we współpracy z Fundacją Aleja Gwiazd Siatkówki i panem Premierem Jarosławem Gowinem (Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego) organizuje konferencję „Sport z Wartościami. Wartości do Sportu” 27 października 2016 r. (tj. czwartek) w Sejmie RP.
Podczas 4 godzinnej konferencji (od godziny 12-stej do 16-stej) odbędą się 2 panele dyskusyjne.
PROGRAM I ZAPISY: SPORT Z WARTOŚCIAMI

Będzie to wspaniała możliwość networkingu oraz poznania sportowców i biznesmenów związanych ze sportem.
Wśród Mówców konferencji m.in. Paweł Zagumny, Krzysztof Hołowczyc, Przemysław Saleta, Stephane Antiga, Tomasz Tyc (Business Center Club), Wojciech Strzałkowski (szef Jagielloni Białystok), Wojciech Piskorz (Polkomtel), Dariusz Gadomski (Lotos Trefl Gdańsk).

sport-z-wartosciami-konferencja-sejmrp-zapisy-27-10-2016

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z DANIELA, którzy mogliby wziąć udział w konferencji do zapisania się przez formularz rejestracyjny.
PROGRAM I ZAPISY: SPORT Z WARTOŚCIAMI

Jacek Weigl
Fundacja „Edukacja z Wartościami”
—-