Fundacja „Edukacja z Wartościami” serdecznie zaprasza dzieci od 5 do 13 r.ż. na kolejną edycję „Akademii Gospel dla Dzieci”.

plakat_akademia_gospel_dla_dzieci_nowa_edycja

Podczas 13 warsztatów w tym semestrze dzieci nauczą się piosenek gospelowych z różnych zakątków świata oraz tradycyjnych kolęd we współczesnych aranżacjach. Efektem warsztatów będą 2 koncerty bożonarodzeniowe w parafiach na terenie Ursynowa.

Zajęcia poprowadzi Monika Wydrzyńska – wokalistka i chórzystka, nauczycielka rytmiki. Zajęcia odbywają się w środy w godzinach 15:00-17:00 (młodsze dzieci) i w godzinach 17:00-19:00 (starsze dzieci) w Centrum Edukacji DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej 154A.

Pierwsze zajęcia już 14 września br. w Centrum Edukacji z Wartościami DANIEL.
Więcej szczegółów na stronie: www.daniel.edu.pl i na www.ezw.edu.pl

Zapraszamy do zapisów e-mail: gospel@ezw.edu.pl lub pod numerem telefonu 500-724-466.

Projekt „Akademia Gospel dla Dzieci” realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa.
Do zobaczenia na warsztatach!