Serdecznie zachęcamy do zagłosowania w budżecie partycypacyjnym na dwa projekty.

nr 20  Muzyka, która buduje -​koncerty muzyki chrześcijańskiej na Ursynowie​, a drugi to​
nr 21   M​odernizacja placu zabaw​ za Warusem​ ​ul. Kopcińskiego / ul. Nugat
– to jest ​w pobliżu Centrum Edukacji DANIEL, dlatego​ ​dzieci z Daniela mogłyby również  ta​m się bawić 😉
Kto może zagłosować:
1. TYLKO osoby mieszkające w Warszawie – nie trzeba być jednak zameldowanym
2. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy bez względu na wiek – głosować mogą więc również dzieci i młodzież (w takim przypadku opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział osoby niepełnoletniej w głosowaniu wpisując swoje dane w odpowiednim miejscu w systemie – po kliknięciu w link aktywacyjny, wyborze projektów, uzupełnieniu danych przez osobę niepełnoletnią i kliknięciu „Dalej”).
Dzieci i młodzież również mogą oddać głos 🙂
3. Zagłosować mogą też obcokrajowcy mieszkający w Warszawie.
4 Każdy mieszkaniec Warszawy może wziąć udział w głosowaniu tylko raz.

Jak zagłosować krok po kroku:
1. wejdź na link: GŁOSUJ NA PROJEKTY W BUDŻECIE PARTYCYPACYJNYM
2. uzupełnij swoje dane: imię, nazwisko, pesel, e-mail + zaznaczenie 3x zgoda.
3. Ze swojego maila trzeba KLIKNĄĆ W LINK, a potem wybierać po kolei:
– URSYNÓW =>  URSYNÓW WYSOKI PÓŁNOCNY (to jest środkowa opcja)
Rekomendujemy, aby zagłosować:
NR 20 Muzyka, która buduje (koncerty zespołów chrześcijańskich na Ursynowie —>WYBIERZ
NR 21 Modernizacja placu zabaw za Warusem ul. Kopcińskiego 9/ Nugat 4 —–> WYBIERZ

Na górze po lewej stronie będzie widoczne podsumowanie wybranych projektów => Kontynuuj
​GŁOSOWANIE TRWA TYLKO DO 24 CZERWCA!

Wyniki głosowania już 15 lipca.
Serdecznie dziękujemy!!!

red. Paulina Trzcińska